Akce na lodích

Akce na lodích ve spolupráci  se Skippers Club by Dutch Masters

Odemykání kanálů na lodi 2013

Začátkem dubna se můžete vydat na lodích Derby** až **** symbolicky odemknout plavební sezonu na holandských kanálech. Proplujete jako jedni z prvních Středem Holandska, nevynecháte Amsterdam, romantickou řeku Vecht a svou obratnost si vyzkoušíte v historickém centru Utrechtu, který je pro skippery opravdovou lahůdkou i adrenalinem. Podmínkou účasti na akci je 1 zkušenější skipper na palubě, nebo absolvování 4hodinové cvičné plavby v Praze. Více informací najdete zde.

Odemykání IJsselmeeru na plachetnici

Patříte-li mezi nedočkavé skippery a dobrodruhy, využijte možnosti vyplout na začátku dubna poprvé v plavební sezoně na uzavřenou mořskou zátoku IJsselmeer na palubě historické plachetnice. Nečekejte však poklidné posedávání v kajutách, naopak celá posádka bude pomáhat motat lana a vytahovat plachty. Během dvoudenní plavby navštívíte i města na IJsselmeeru. Více informací najdete zde.

Tato akce probíhá ve spolupráci s firmou NaPlachetnici.cz a navazuje na Odemykání kanálů a Zkušební plavby Standard i Premium.

Zkušební plavba Standard

Pokud si na dovolené chystáte poprvé stoupnout za kormidlo, ale máte z toho trochu obavy, zkušební plavba Standard vám dodá stoprocentní jistotu v řízení lodi. Tříapůldenní intenzivní kurz probíhající v prvním dubnovém víkendu vás připraví na všechna možná úskalí. Flotila pěti lodí vyplouvá z loděnice v Nieuwegeinu a každá Derby ** má vlastního zkušeného kapitána. Více informací najdete zde.

Akce je určena výhradně pro začátečníky a současné i budoucí klienty Skippers Club by Dutch Masters. Souběžně s touto akcí organizujeme Odemykání kanálů.

Zkušební plavba Premium

Jestliže se poprvé chystáte ujmout kormidla, lan a vůbec celé lodě, ale máte z toho trochu obavy, zkušební plavba Premium vám dodá jistotu a odhad při řízení lodě. Tříapůldenní intenzivní kurz o prvním dubnovém víkendu vás připraví na všechna možná úskalí plavby. Vyplouvá se z loděnice ve Warmondu pod velením kpt. Pavla Kocfeldy, každá Olympia ***** má dva zkušené kapitány a její kapacita je 10 osob. Více informací najdete zde.

Akce je určena současným i budoucím klientům Skippers Club by Dutch Masters.

Královnin den na lodi

Na konci dubna se po celém Holandsku oslavují Královniny narozeniny. Celé království se ponoří do jedné velké party. Vyplujte na amsterdamské grachty a propleťte se mezi stovkami bárek. Součástí programu bude také plavba nočním Amsterdamem, průzkum pulzujících amsterdamských ulic, blešáků, poutí a uliček lásky, a navíc se budete plavit po málo známých kanálech oblasti Středu Holandska. Spát budete v chatkách. Nezapomeňte si s sebou vzít cokoli oranžového a dobrou náladu! Více informací najdete zde.

Rybaření v Holandsku na lodi

Expediční rybářská plavba po severu Holandska

Patří mezi vaše oblíbené koníčky rybaření a jste tak trochu dobrodruh? Máme pro vás jedinečnou příležitost. Vydejte se s námi na expediční výpravu po rybářských revírech Holandska. Cílem naší plavby bude zmapování rybářského terénu v této nádherné lokalitě. Nemůžeme vám sice slíbit zaručené rybářské úspěchy, ale to, co vám slíbit můžeme, je velice zajímavá plavba na jednom či dvou hausbótech po jezerech a kanálech v oblasti fríského národního přírodního parku Princenhof/Alde Feanen, spojená s rybařením i chytáním dravých ryb (štika, candát, okoun). Uvidíte překrásná jezera a kanály, lemované malebnou krajinou s nádhernou přírodou. Kromě netradičního bydlení na pohyblivém hausbótu, který bude dle potřeby měnit rybářská stanoviště, bude k dispozici i motorová loď Princess (o délce 9 m) a menší motorový člun pro potřeby zásobování, rybaření na jezerech a výlety do okolí a měst. A co všechno můžete od této akce očekávat? Především získání nových zkušeností s rybolovem v Holandsku, kdy si vyzkoušíte tradiční způsoby rybolovu vláčením a na položenou, společné setkání příznivců tohoto skvělého sportu a určitě se můžete těšit i na dobrou zábavu. Průvodcem vám bude zkušený kapitán a rybář Michal Prokop, který již v loňském roce tuto oblast navštívil a těší se, až vám ji bude moct podrobně představit. Pokud projevíte o tuto plavbu zájem, další podrobnosti týkající se programu, výbavy na ryby a ostatní důležité informace vám obratem poskytneme.

Termín konání: 14.10.- 21.10. 2013

Cena zájezdu: 12 500 Kč.

Cena obsahuje ubytování na hausbótu, základní lehkou stravu, kterou si posádka sama připraví, povolenku k rybolovu a pohonné hmoty.

Cena neobsahuje podíl na standardní vratné kauci lodě, která se skládá na místě, podíl na poplatcích za mariny, mosty a zdymadla ve výši cca 10 až 20 EUR (dle počtu osob na palubě), náklady na dopravu do Holandska a zpět, rybářskou výbavu a návnady, nápoje (s výjimkou kávy a čaje), cestovní pojištění a závěrečný úklid.

Big Game Fishing po ostrovech Egadi (Sicílie) 2014

Připravujeme rybářskou výpravu na lodi kolem ostrovů Egadi zaměřenou na lov tuňáků a mečounů. Tato akce se bude konat v květnu 2014. Podle počtu přihlášených zájemců vybereme vhodnou loď, popřípadě lodě a upřesníme celou organizaci. Zanedlouho zveřejníme další informace. V případě zájmu nám můžete napsat e-mail.