Akce pro firmy

Holandsko na lodi – na základě mnohaletých osobních zkušeností a ve spolupráci s firmou Dutch Masters jsme připraveni pro vás zorganizovat nezapomenutelný poznávací zájezd po holandských kanálech a jezerech. Seznámíte se s životem na lodi a čeká vás spousta zážitků a zábavy. Uvidíte nádherná starobylá města, jako je Gouda, Utrecht, Harlem, a také jedinečný, ve dne v noci pulzující Amsterdam. Budete moci obdivovat nádhernou architekturu historických center, ve kterých budeme kotvit, a také během plavby z lodi pozorovat všední život Holanďanů, jejich malebné domky s miniaturními zahrádkami stojící na březích. Zkrátka – poznáte Holandsko tak, jak byste ho nikdy při cestě automobilem nebo autobusem nepoznali. Můžete si přitom vybrat z několika tras, podle svých časových možností.

Na luxusních motorových lodích vyplouváme z městečka Warmond. Na každé lodi je pět dvoulůžkových kajut (vybavených lůžkovinami), v nichž nechybí ani vlastní umyvadlo s tekoucí vodou, dále společná zařízená kuchyňka a dvoje sociální zařízení. Jedna kajuta je určená pro kapitána a personál. Pro společné stravování i zábavu slouží prostorný salon a horní sluneční paluba. Můžeme zajistit i jiné typy lodí, vše záleží na počtu a náročnosti posádky. Na lodi lze uspořádat jakékoliv školení či poradu. Pro tyto účely je v salonu možné připojit audiovizuální techniku a bez problémů dobíjet veškerou techniku.

Dle přání zákazníka můžeme na lodích připravit snídaně, lehčí obědy z předem připravených zásob, doplněné o čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu. V některých městech lze zajistit večeře v osvědčených restauracích, další stravování závisí na požadavcích zákazníků. Vřele doporučujeme ochutnat místní lahodné sýry.

S rezervací však neotálejte! Lodě bývají velmi brzy obsazené, a pokud si přejete objednat i více plavidel najednou, je třeba je rezervovat co nejdříve, zejména chcete-li si vybrat určitý termín.

Cenová kalkulace na týdenní plavbu činí při obsazenosti celé lodi Olympia a počtu 10 osob, se všemi povinnými poplatky, pohonnými hmotami, dopravou, se službou kapitána + 1, stravováním přibližně 18 000 – 22 000 Kč/týdenní plavba. V případě kratšího zájezdu bude kalkulace upřesněna.

Chorvatsko na plachetnici – na základě vaší konkrétní poptávky jsme připraveni sestavit zájezd na plachetnicích v různých lokalitách v Chorvatsku, kolem pobřeží a po ostrovech. Vzhledem k členitosti jadranského pobřeží a menším vzdálenostem mezi jednotlivými přístavy se u tohoto zájezdu jedná o kratší a méně náročné denní plavby. Vzniká tedy více časového prostoru pro poznávání ostrovů, pláží a zátok, kam je možné doplout pouze lodí a vyhnout se přelidněným místům a turistickému ruchu.

Většinou plujeme v oblasti střední Dalmácie, vyplouváme z Murteru, Šibeniku, Trogiru a dalších přístavů v této oblasti. Při plavbách kolem pobřeží rádi navštěvujeme oblíbená města jako Šibenik, ze kterého pokračujeme k vodopádům Krka, Primošten, Rogoznicu, Trogir atd. Dle předem připravené trasy navštívíme například ostrovy Zlarin, Kaprije, Mali a Veli Drvenik, Šolta, Brač a Hvar. Mohli bychom vyjmenovat ještě spoustu dalších ostrovů, které jsme také mnohokrát navštívili, ale vše záleží na délce plavby, zájmu klienta a také, a to především, na počasí.

Program může být vždy na pokyn kapitána upraven z hlediska bezpečnosti a optimální pohody plavby.

Organizace zájezdu a výběr lodí souvisí s počtem účastníků a požadovanými službami. Většinou se jedná o plachetnice o standardní délce 12 – 15 m délky, se třemi nebo čtyřmi kajutami, vybavené salonem s kuchyňkou. Kajuty jsou pro dvě osoby, většinou dvoulůžkové, někdy vybavené palandami.

Během plavby se posádka většinou pohybuje na palubě. Při hezkém počasí se tu můžete slunit, v zadní části lodi u kormidla je sezení s rozkládacím stolkem, kde se můžete během plavby občerstvit, dát si kávu apod.

Standardní lodě jsou většinou koncipovány pro 6 až 8 členů posádky.

V případě zájmu lze zajistit katamarán, u něhož je ale nutná včasná rezervace a vyžaduje samostatnou kalkulaci.

Termín a doba zájezdu: konec května – září, většinou týden.

Předběžná cenová kalkulace: loď, povinné poplatky, pohonné hmoty, bez dopravy, bez stravování, se službou kapitána cca 15 000- 20 000 Kč za osobu /týden. V případě kratšího zájezdu bude kalkulace upřesněna.

Itálie na plachetnici – okruh Neapol, Salerno, ostrovy Capri, pobřeží Amalfi, možnost plavby na Liparské souostroví – organizačně náročnější zájezd s delšími přeplavbami (v případě plavby k Liparským ostrovům) je úžasnou poznávací cestou po Tyrhénském moři, při níž spatříte přírodní skvosty vytvořené vulkanickou činností, navštívíte starobylá italská města, poznáte jejich denní i noční život, typický italský temperament i pohostinnosti.

Termín a doba zájezdu: konec května – září, většinou týden a více dle programu.

Cenová kalkulace bude v případě zájmu předána obratem po upřesnění počtu osob a rozsahu služeb.

Další oblasti: na přání jsme schopni připravit zájezdy na hausbótech a říčních lodích po řekách a kanálech ve Francii, Belgii, Anglii a Německu, nebo plavby po moří například v Turecku, Řecku… a pro náročné máme v nabídce Karibské ostrovy. Veškeré možnosti a cenové kalkulace v případě zájmu upřesníme. Řízení lodi a veškeré služby na zájezdech jsou profesionální, vedené zkušenými kapitány a dalším personálem.

Termín a doba zájezdu: duben – září, obvykle týden, po dohodě lze domluvit tří nebo čtyřdenní plavby v několika turnusech za sebou.